»  PRACA

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

AUTOMATYK - PROGRAMISTA PLC, HMI

AUTOMATYK - PROGRAMISTA PLC, HMI Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę na stanowisko Automatyk Programista.
Poszukujemy osoby, która będzie potrafiła samodzielnie tworzyć programy na PLC oraz wizualizacje na HMI według otrzymanej dokumentacji oraz analizować problemy związane z pracą takich układów.

Wymagania

Zadania:

- programowanie PLC

- programowanie HMI

- serwisowanie szaf sterowniczych

- wykonywanie dokumentacji serwisowej

Oczekiwania:

- wykształcenie minimum średnie techniczne

- uprawnienia SEP 1 kV E

- umiejętność czytania schematów elektrycznych

- prawo jazdy kat. B

- obsługa komputera i urządzeń biurowych

- zdolność szybkiego przyswajania wiedzy

- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, skrupulatność w działaniu, punktualność

- dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu, gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Mile widziane:

- znajomość sterowników, paneli, falowników firmy Delta

- znajomość oprogramowania WS-CAD

- znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę poprzedzona okresem próbnym)

- stałe wynagrodzenie

Poszukujemy pracownika mieszkającego w Warszawie lub w jej zachodnich okolicach.

Proszę o podanie swoich oczekiwań finansowych oraz zaznaczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Oferty bez tych informacji będą usuwane.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Aplikacje proszę składać wyłącznie mailowo na adres: rekrutacja@encefal.pl
weishauptsatronicsiemenshoneywellDUNGS
ul. Sienkiewicza 124
05-082 Stare Babice
tel. (22) 654-54-92
fax. (22) 654-72-75